HAKKIMIZDA

TRDEKOR olarak; mobilya tasarımı ve uygulamaları konusunda gün be gün deneyim kazanarak, potansiyelimizi artırıyor ve müşterilerimize özenli hizmet sunmaya devam ediyoruz. Alanında tecrübeli ve uzman ekibimizle en modern üretim tekniklerini kullanarak, AB Normlarına uygun malzemelerle, yaşam alanlarını kullanışlı hale getiren bir hizmet anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Yapmış olduğumuz seçkin projelerde, müşterilerimizin memnuniyeti ve güveni doğrultusunda beklentilerine en iyi şekilde cevap vererek kaliteden ödün vermeden hizmet sunuyoruz. Büyük bir önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti anlayışımız; TRDEKOR olarak bizleri güvenilir bir marka olarak konumlarken, her geçen gün gelişerek ve yenilenerek büyümemize de en büyük katkıyı sağlamakta.

Gerek proje bazlı gerek bireysel müşteri taleplerini yüksek kalite ve güvenilirlik politikamızla yerine getirirken istikrarlı yatırımlarımızla kapasitemizi artırıyor, kazandığımız başarıları iç ve dış piyasaya taşıma hedefimizi daima koruyoruz.

Ticari etik değerlerinin ve sosyal sorumlulukların bilinciyle, müşteri beklentilerini karşılayarak tasarım ve işlevsellik odaklı mobilyaların üretimleri ile yenilikleri takip ederek çalışmalarımıza devam ediyoruz.

ÜRETİM TESİSİ

TRDEKOR; modern teknoloji ile çağdaş üretim tekniklerine ve Avrupa Birliği standartlarına uygun üretim yapmaktadır. Tesisimiz, mobilyayla ilgili her türlü ham madde ve malzemeyi kullanabilecek ve işleyebilecek donanıma ve altyapıya sahiptir. TRDEKOR, esnek üretim yapısı sayesinde, mobilya ve dekorasyon alanında, müşterilerimize farklı seçenekler sunabilmektedir. Ayrıca üretimde ve montaj esnasında, iş güvenliği ve çevre politikası ile ilgili sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmektedir.

PROJELİ İŞLER

TRDEKOR; projeli işler konusunda da önemli bir tecrübe ve potansiyele sahiptir. Villa, daire, otel, turizm kompleksi, eğitim binası, iş merkezi, konferans salonu, sağlık binası, mağaza, havaalanı ve banka gibi incelik ve uzmanlık gerektiren kapsamlı projelerin tüm mobilya dekorasyon işlerini büyük bir özenle gerçekleştirmektedir.